huippu uinti black 300dpi

UiTa slider6

Ryhmät ja ilmoittautuminen

Kevään 2019 aikataulu (jakso 4):
Ryhmät aloittavat viikolla 11. (Muutokset mahdollisia). Päiväkohtainen aikataulu löytyy sivun alareunasta.
Nykyiset kurssilaiset saavat ilmoittautumislinkit sähköpostitse. 
Vanhemmilla ei ole uintimahdollisuutta lauantain ryhmissä eikä sunnuntaisin 17.30 jälkeen. Uimahalli on yleisöltä suljettu.

Sammakot 1 Sammakot 2
Tiistai
17.45-18.30
Lauantai
11.00-11.45
Kaleva Validia

Kalat 1 Kalat 2 Kalat 3 Kalat 4 Kalat 5
Maanantai
17.30-18.15
Torstai
17.30-18.15
Lauantai
11.45-12.30
Sunnuntai
15.30-16.15
Sunnuntai
18.20-19.05
Kaleva Kaleva Validia Kaleva Kaleva

Norpat 1 Norpat 2 Norpat 3 Norpat 4 Norpat 5
Maanantai
18.15-19.00
Torstai
18.15-19.00
Sunnuntai
16.15-17.00
Sunnuntai
17.30-18.15
Sunnuntai
18.20-19.05
Kaleva Kaleva Kaleva Kaleva Kaleva

Delfiinit 1 Delfiinit 2 Delfiinit 3 Delfiinit 4 Delfiinit 5 Delfiinit 6 Delfiinit 7
Maanantai
19.00-19.45
Tiistai
18.30-19.15
Tiistai
19.15-20.00
Sunnuntai
15.30-16.15
Sunnuntai
16.15-17.00
Sunnuntai 
17.30-18.15
Sunnuntai
18.20-19.05
Kaleva Kaleva Kaleva Kaleva Kaleva Kaleva Kaleva

Barracudat 1 Barracudat 2
Torstai
19.00-19.45
Sunnuntai
17.30-18.15
Kaleva Kaleva

Jakson 4 alustava aikataulu (jakso 4, maalis-toukokuu):
  Ma Ti To La Su
kerta 1 11.3. 12.3. 14.3. 16.3. 17.3.
kerta 2 18.3. 19.3. 21.3. 23.3. 24.3.
kerta 3 25.3. 26.3. 28.3. 30.3. 31.3.
kerta 4 1.4. 2.4. 4.4. 6.4. 7.4.
kerta 5 8.4. 9.4. 11.4. 13.4. 14.4.
kerta 6 15.4. 16.4. 18.4. 27.4. 28.4.
kerta 7 29.4. 23.4. 25.4. 4.5. 12.5.
kerta 8 6.5. 7.5. 2.5. 11.5. 19.5.
kerta 9 13.5. 14.5. 9.5. 18.5. 26.5.


Kevään 2019 aikataulu (jakso 3):
Ryhmät aloittavat viikolla 2. (Muutokset mahdollisia). Päiväkohtainen aikataulu löytyy sivun alareunasta.
Nykyiset kurssilaiset saavat ilmoittautumislinkit sähköpostitse. 
Vanhemmilla ei ole uintimahdollisuutta lauantain ryhmissä eikä sunnuntaisin 17.30 jälkeen. Uimahalli on yleisöltä suljettu. 

Sammakot 1 Sammakot 2 Sammakot 3 Sammakot 4 Sammakot 5 Sammakot 6 Sammakot 7
Maanantai 
17.30-18.15
Tiistai
17.45-18.30
Torstai
17.30-18.15
Lauantai
11.00-11.45
Sunnuntai
15.30-16.15
Sunnuntai
17.30-18.15
Sunnuntai
18.20-19.05
Kaleva Kaleva Kaleva Validia Kaleva Kaleva Kaleva

Kalat 1 Kalat 2  Kalat 3 Kalat 4 Kalat 5
Maanantai
18.15-19.00
Torstai
18.15-19.00
Lauantai
11.45-12.30
Sunnuntai
16.15-17.00
Sunnuntai
18.20-19.05
Kaleva Kaleva Validia Kaleva Kaleva

Norpat 1 Norpat 2 Norpat 3 Norpat 4 Norpat 5 Norpat 6 Norpat 7
Maanantai
19.00-19.45
Tiistai
18.30-19.15
Tiistai
19.15-20.00
Sunnuntai
15.30-16.15
Sunnuntai
16.15-17.00
Sunnuntai
17.30-18.15
Sunnuntai
18.20-19.05
Kaleva Kaleva Kaleva Kaleva Kaleva Kaleva Kaleva

Delfiinit 1 Delfiinit 2
Torstai
19.00-19.45
Sunnuntai
17.30-18.15
Kaleva Kaleva

Jakson 3 alustava aikataulu (tammi-maaliskuu):
  Ma Ti To La Su
kerta 1 7.1. 8.1. 10.1. 12.1. 13.1.
kerta 2 14.1. 15.1. 17.1. 19.1. 20.1.
kerta 3 21.1. 22.1. 24.1. 26.1. 27.1.
kerta 4 28.1. 29.1. 31.1. 2.2. 3.2.
kerta 5 4.2. 5.2. 7.2. 9.2. 10.2.
kerta 6 11.2. 12.2. 14.2. 16.2. 17.2.
kerta 7 18.2. 19.2. 21.2. 23.2. 24.2.
kerta 8 25.2. 26.2. 28.2. 2.3. 3.3.
kerta 9 4.3. 5.3. 7.3. 9.3. 10.3.


Kurssit

Yhteistyössä

ksc logo valko kelta Selkafix logo web stacked rgb    image.pngSublogo uusiCMTurtolaLogo0217 A4Pihlajalinna logo terttu vaaka    atro vuolleolympic trainer center   swimshop   tampere lietsu    VALO banner 250x150pix 31010