Tulokset Täydellinen - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  UiTa Cup 2    Tulostuspäivämäärä  26 lokakuu 2013   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  16:24   
  Järjestäjä  Uinti Tampere ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  26 lokakuu 2013         
 
 
Laji 1, 50m VU M,P16,P14,P12,P10, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Akseli Hakala  2003    177          36.15   
  Uinti Tampere                   
Miika Nummela  2003    145          38.64   
  Uinti Tampere                   
Sebastian von Bagh  2004    125          40.57   
  Uinti Tampere                   
Samuel Sainio  2005    123          40.76   
  Uinti Tampere                   
Santtu Koskimaa  2005    85          46.14   
  Uinti Tampere                   
Saku Vehmas  2005    85          46.16   
  Uinti Tampere                   
Daniel Kontula  2005    78          47.51   
  Uinti Tampere                   
Oskar Tuominen  2004    74          48.21   
  Uinti Tampere                   
Antti Toivonen  2003    69          49.36   
  Uinti Tampere                   
10  Tomi Halonen  2004    69          49.45   
  Uinti Tampere                   
11  Valtteri Jussila  2003    63          50.87   
  Uinti Tampere                   
12  Atte Lammi  2004    56          52.77   
  Uinti Tampere                   
13  Ilja Esolainen  2003    56          52.96   
  Uinti Tampere                   
14  Aarne Eskelinen  2004    52          54.06   
  Uinti Tampere                   
15  Jaakko Virtanen  2003    41          58.48   
  Uinti Tampere                   
16  Oskar Bärlund  2003    41          58.68   
  Uinti Tampere                   
17  Onni Pajumäki  2004    40          59.16   
  Uinti Tampere                   
18  Visa Pasanen  2005    23          1:11.28   
  Uinti Tampere                   
 
Laji 1, 50m VU M,P16,P14,P12,P10, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Leo Roine  2001    140          39.09   
  Uinti Tampere                   
Max Tavast  2002    129          40.12   
  Uinti Tampere                   
Arttu Helle  2002    120          41.12   
  Uinti Tampere                   
Henri Naarajärvi  2002    104          43.05   
  Uinti Tampere                   
Federico Castagno  2002    98          43.96   
  Uinti Tampere                   
Eemeli Leinonen  2002    92          44.94   
  Uinti Tampere                   
Santeri Selkälä  2002    71          48.84   
  Uinti Tampere                   
Karri Korhonen  2002    59          52.07   
  Uinti Tampere                   
Ville Viikki  2002    55          53.10   
  Uinti Tampere                   
Reko Kemppainen  2002              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
Laji 1, 50m VU M,P16,P14,P12,P10, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Valtteri Kutvonen  1999    162          37.21   
  Uinti Tampere                   
 
Laji 2, 50m VU N,T15,T13,T11,9, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Ella Mäkinen  2004    216          38.75   
  Uinti Tampere                   
Aada Hakala  2004    171          41.81   
  Uinti Tampere                   
Teresa Pylväs  2004    144          44.29   
  Uinti Tampere                   
Henni Mustila  2004    142          44.49   
  Uinti Tampere                   
Katri Pokela  2004    129          45.95   
  Uinti Tampere                   
Jessica Mäkinen  2004    116          47.67   
  Uinti Tampere                   
Siiri Ala-Karvia  2004    110          48.38   
  Uinti Tampere                   
Siiri Mätäsjärvi  2004    107          48.95   
  Uinti Tampere                   
Anni Nurminen  2004    103          49.57   
  Uinti Tampere                   
10  Riina Paavola  2004    89          51.91   
  Uinti Tampere                   
11  Viivi Heittokangas  2004    86          52.53   
  Uinti Tampere                   
12  Emma Aura  2005    54          1:01.41   
  Uinti Tampere                   
13  Susanna Uitto  2004    47          1:04.39   
  Uinti Tampere                   
Siiri Arjanmaa  2004              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
Laji 2, 50m VU N,T15,T13,T11,9, Loppukilpailut 10 - 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Elina Palojärvi  2002    306          34.47   
  Uinti Tampere                   
Juulia Mäkinen  2002    266          36.14   
  Uinti Tampere                   
Eveliina Koivula  2003    261          36.36   
  Uinti Tampere                   
Soile Auvinen  2002    220          38.46   
  Uinti Tampere                   
Johanna Finnberg  2003    218          38.59   
  Uinti Tampere                   
Ella Ekman  2003    217          38.67   
  Uinti Tampere                   
Pauliina Piirainen  2002    210          39.11   
  Uinti Tampere                   
Sofia Ilveskoski  2002    197          39.92   
  Uinti Tampere                   
Jemina Knuutila  2002    173          41.68   
  Uinti Tampere                   
10  Tessa Kirjonen  2003    151          43.58   
  Uinti Tampere                   
11  Heidi Vihavainen  2002    138          44.95   
  Uinti Tampere                   
12  Ronja Mäkelä  2003    138          44.97   
  Uinti Tampere                   
13  Elisabet Rinne  2002    129          45.99   
  Uinti Tampere                   
14  Aada-Emilia Mäenpää  2003    118          47.34   
  Uinti Tampere                   
15  Salla-Tuulia Susanna Pihkanen  2002    115          47.78   
  Uinti Tampere                   
16  Veera Vittaniemi  2002    97          50.58   
  Uinti Tampere                   
17  Liinu Jaakola  2003    23          1:21.07   
  Uinti Tampere                   
 
Laji 2, 50m VU N,T15,T13,T11,9, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Noora Kolu  2001    440          30.56   
  Uinti Tampere                   
Ulla Ylinen  2000    277          35.66   
  Uinti Tampere                   
Emilia Majuri  2001    272          35.88   
  Uinti Tampere                   
Kaisa Siukonen  2001    265          36.17   
  Uinti Tampere                   
Jenna Järvensivu  2000    265          36.18   
  Uinti Tampere                   
Sara Pasanen  2001    237          37.53   
  Uinti Tampere                   
Marissa Cavallotti  2000    204          39.47   
  Uinti Tampere                   
Rebekka Pylväs  2000    202          39.59   
  Uinti Tampere                   
Daria Marishina  2001    166          42.30   
  Uinti Tampere                   
 
Laji 2, 50m VU N,T15,T13,T11,9, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura                   











 
Aino Peura  1998              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
Laji 3, 100m RU M,P16,P14,P12,P10, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Samuel Sainio  2005    89  59.95        2:04.37   
  Uinti Tampere                   
                     
Visa Kotiniitty  2003    74  1:00.94        2:12.19   
  Uinti Tampere                   
                     
Aaro Erkkilä  2003    59  1:05.96        2:22.54   
  Uinti Tampere                   
                     
Valtteri Jussila  2003    52  1:09.95        2:28.29   
  Uinti Tampere                   
                     
Antti Toivonen  2003              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 7.4 Uidessa käsiveto-potkujakso sukelluksissa               
                     
Miika Nummela  2003              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 7.4 Eriaikaisia / poikkeavia jalkaliikkeitä               
                     
Oskar Bärlund  2003              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 7.4 Eriaikaisia / poikkeavia jalkaliikkeitä               
                     
 
Laji 3, 100m RU M,P16,P14,P12,P10, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Aarre Haapala  2002    117  51.30        1:53.50   
  Uinti Tampere                   
                     
Jasperi Halme  2001    115  52.21        1:54.12   
  Uinti Tampere                   
                     
Juuso Toivonen  2001    115  53.48        1:54.15   
  Uinti Tampere                   
                     
Olli Peura  2001    97  56.36        2:00.96   
  Uinti Tampere                   
                     
Tuukka Jaakola  2001    87  58.75        2:05.38   
  Uinti Tampere                   
                     
Venni-Osku Mäkinen  2002    82  58.51        2:07.54   
  Uinti Tampere                   
                     
Jonatan Siniranta  2002    77  1:00.40        2:10.53   
  Uinti Tampere                   
                     
Aleksi Panu  2002    67  1:05.63        2:16.87   
  Uinti Tampere                   
                     
Jesse Lehtinen  2001    63  1:03.25        2:19.41   
  Uinti Tampere                   
                     
10  Karri Korhonen  2002    45  1:10.76        2:36.11   
  Uinti Tampere                   
                     
Eemeli Leinonen  2002              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 7.6 Eriaikainen / yhden käden kosketus seinään               
                     
Eero Ala-Karvia  2001              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 7.6 Eriaikainen / yhden käden kosketus seinään               
                     
Federico Castagno  2002              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 7.2 Eriaikaisia / poikkeavia käsiliikkeitä               
                     
Samuel Ahopelto  2002              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 7.5 Perhosen alaspotku / vapaauinnin potku               
                     
Santeri Selkälä  2002              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 7.5 Jalkaterä sisäänpäin potkussa, "saksipotku"               
                     
Tuomas Vihtori Jylhä  2001              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 7.5 Perhosen alaspotku / vapaauinnin potku               
                     
 
Laji 3, 100m RU M,P16,P14,P12,P10, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Ville Isoranta  1999    196  45.06        1:35.73   
  Uinti Tampere                   
                     
 
Laji 4, 100m RU N,T15,T13,11,T9, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Karen Valo  2004    126  58.33        2:04.90   
  Uinti Tampere                   
                     
Adeliina Kaarlenkaski  2004    119  57.41        2:07.15   
  Uinti Tampere                   
                     
Henni Mustila  2004    112  59.30        2:09.85   
  Uinti Tampere                   
                     
Inka Jämsen  2004    98  1:04.35        2:15.90   
  Uinti Tampere                   
                     
Katri Pokela  2004              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 7.4 Eriaikaisia / poikkeavia jalkaliikkeitä               
                     
Oona Holmberg  2004              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 7.6 Eriaikainen / yhden käden kosketus seinään               
                     
Veera Vahtolammi  2004              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 7.6 Eriaikainen / yhden käden kosketus seinään               
                     
 
Laji 4, 100m RU N,T15,T13,11,T9, Loppukilpailut 10 - 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Areliina Manninen  2003    212  49.77        1:44.99   
  Uinti Tampere                   
                     
Emmi Tamminiemi  2002    194  52.95        1:48.22   
  Uinti Tampere                   
                     
Kiia Kinnunen  2003    168  53.28        1:53.44   
  Uinti Tampere                   
                     
Kiia Saari  2002    164  50.30        1:54.37   
  Uinti Tampere                   
                     
Maiju Harju  2002    159  55.50        1:55.61   
  Uinti Tampere                   
                     
Ronja Mäkelä  2003    123  59.95        2:05.97   
  Uinti Tampere                   
                     
Martina Hirvonen  2003    114  1:00.10        2:08.98   
  Uinti Tampere                   
                     
Kaisa Huttunen  2002    110  1:02.26        2:10.73   
  Uinti Tampere                   
                     
Viivi Nieminen  2002    109  1:02.04        2:11.17   
  Uinti Tampere                   
                     
10  Liisa Siikala  2003    108  1:01.98        2:11.34   
  Uinti Tampere                   
                     
11  Tessa Kirjonen  2003    108  1:01.04        2:11.39   
  Uinti Tampere                   
                     
12  Saara Urhemaa  2003    99  1:02.56        2:15.12   
  Uinti Tampere                   
                     
Emmi Oja  2003              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 7.5 Perhosen alaspotku / vapaauinnin potku               
                     
Ilona Halima  2003              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 7.6 Eriaikainen / yhden käden kosketus seinään               
                     
Sanna Peltonen  2002              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 7.5 Perhosen alaspotku / vapaauinnin potku               
                     
Veera Vittaniemi  2002              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 7.6 Eriaikainen / yhden käden kosketus seinään               
                     
 
Laji 4, 100m RU N,T15,T13,11,T9, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Aurora Hirvonen  2000    201  50.82        1:47.02   
  Uinti Tampere                   
                     
Jenna Järvensivu  2000    191  51.61        1:48.85   
  Uinti Tampere                   
                     
Marissa Cavallotti  2000    187  51.71        1:49.45   
  Uinti Tampere                   
                     
Sara Pasanen  2001    181  52.65        1:50.80   
  Uinti Tampere                   
                     
Säde Kotiniitty  2001    166  54.46        1:53.90   
  Uinti Tampere                   
                     
Daria Marishina  2001    113  1:03.16        2:09.64   
  Uinti Tampere                   
                     
 
Laji 4, 100m RU N,T15,T13,11,T9, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Daniela Tiihonen  1999    276  45.75        1:36.30   
  Uinti Tampere                   
                     
 
Laji 7, 400m VU M,P16,P14,P12,P10, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Akseli Hakala  2003    219  2:54.84  4:25.95  5:52.89    5:52.89   
  Uinti Tampere                   
                     
Joona Kortteinen  2003    128          7:01.47   
  Uinti Tampere                   
                     
 
Laji 7, 400m VU M,P16,P14,P12,P10, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Tuukka Jaakola  2001    122  3:29.48  5:20.18  7:08.22    7:08.22   
  Uinti Tampere                   
                     
 
Laji 7, 400m VU M,P16,P14,P12,P10, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jakob Sievers  2000    309  2:34.67  3:56.35  5:14.55    5:14.55   
  Uinti Tampere                   
                     
Oskari Nopanen  2000    160  3:11.88  4:55.51  6:31.79    6:31.79   
  Uinti Tampere                   
                     
Ville Isoranta  1999    133  3:16.48  5:06.42  6:56.50    6:56.50   
  Uinti Tampere                   
                     
 
Laji 8, 400m VU N,T15,T13,T11,T9, Loppukilpailut 10 - 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Kiia Saari  2002    214  1:40.92  3:36.26  5:34.10    6:32.41   
  Uinti Tampere                   
                     
Maiju Harju  2002    178  1:37.10  3:23.99  5:12.66    6:57.40   
  Uinti Tampere                   
                     
Emmi Oja  2003    147  1:44.15  3:41.12  5:37.04    7:24.68   
  Uinti Tampere                   
                     
Ilona Halima  2003    137  1:43.28  3:38.93  5:37.15    7:35.28   
  Uinti Tampere                   
                     
Viivi Nieminen  2002    130  1:45.76  3:40.81  5:41.94    7:42.77   
  Uinti Tampere                   
                     
Kaisa Huttunen  2002    110  1:55.50  3:59.50  6:08.97    8:10.05   
  Uinti Tampere                   
                     
 
Laji 8, 400m VU N,T15,T13,T11,T9, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Noora Kolu  2001    442  1:12.78  2:32.60  3:50.73    5:08.31   
  Uinti Tampere                   
                     
Janette Myllymäki  2000    219  1:27.41  3:06.57  4:48.13    6:29.16   
  Uinti Tampere                   
                     
Kaisa Siukonen  2001    206  1:30.54  3:13.26  4:57.76    6:37.24   
  Uinti Tampere                   
                     
Viivi Jokiniemi  2001    193  1:29.45  3:12.02  5:00.21    6:45.99   
  Uinti Tampere                   
                     
Säde Kotiniitty  2001    164  1:39.81  3:30.14  5:22.54    7:08.73   
  Uinti Tampere                   
                     
 
Laji 8, 400m VU N,T15,T13,T11,T9, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura                   











 
Aino Peura  1998              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 9, 100m SKU M,P-16,14,12,10, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Joona Kortteinen  2003    102  55.34        1:48.35   
  Uinti Tampere                   
                     
Sebastian von Bagh  2004    91  52.11        1:52.66   
  Uinti Tampere                   
                     
Visa Kotiniitty  2003    81  54.44        1:56.89   
  Uinti Tampere                   
                     
 
Laji 9, 100m SKU M,P-16,14,12,10, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Juuso Toivonen  2001    158  44.36        1:33.79   
  Uinti Tampere                   
                     
Eero Ala-Karvia  2001    140  47.61        1:37.55   
  Uinti Tampere                   
                     
Leo Roine  2001    131  45.22        1:39.75   
  Uinti Tampere                   
                     
Jasperi Halme  2001    104  49.96        1:47.63   
  Uinti Tampere                   
                     
Aarre Haapala  2002    99  51.96        1:49.72   
  Uinti Tampere                   
                     
Aleksi Panu  2002    74  59.95        2:00.47   
  Uinti Tampere                   
                     
Jonatan Siniranta  2002    69  1:02.24        2:03.30   
  Uinti Tampere                   
                     
Olli Peura  2001              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
Samuel Ahopelto  2002              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 8.2 Eriaikaisia käsiliikkeitä               
                     
Venni-Osku Mäkinen  2002              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti PU / SU / RU / VU               
                     
 
Laji 9, 100m SKU M,P-16,14,12,10, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Jakob Sievers  2000    283  36.31        1:17.23   
  Uinti Tampere                   
                     
Valtteri Kutvonen  1999    139  45.36        1:37.81   
  Uinti Tampere                   
                     
Oskari Nopanen  2000    134  47.68        1:39.01   
  Uinti Tampere                   
                     
 
Laji 10, 100m SKU N, T-15,13,11,9, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Aada Hakala  2004    153  51.58        1:47.78   
  Uinti Tampere                   
                     
Ella Mäkinen  2004    143  51.68        1:50.21   
  Uinti Tampere                   
                     
Adeliina Kaarlenkaski  2004    117  54.85        1:57.77   
  Uinti Tampere                   
                     
Inka Jämsen  2004    103  57.32        2:02.89   
  Uinti Tampere                   
                     
Karen Valo  2004    78  1:05.44        2:14.68   
  Uinti Tampere                   
                     
Oona Holmberg  2004              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti PU / SU / RU / VU               
                     
Veera Vahtolammi  2004              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 7.4 Eriaikaisia / poikkeavia jalkaliikkeitä               
                     
 
Laji 10, 100m SKU N, T-15,13,11,9, Loppukilpailut 10 - 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Eveliina Koivula  2003    228  43.33        1:34.44   
  Uinti Tampere                   
                     
Juulia Mäkinen  2002    224  44.52        1:35.05   
  Uinti Tampere                   
                     
Elina Palojärvi  2002    205  44.44        1:37.80   
  Uinti Tampere                   
                     
Pauliina Piirainen  2002    200  47.31        1:38.67   
  Uinti Tampere                   
                     
Areliina Manninen  2003    198  48.26        1:38.90   
  Uinti Tampere                   
                     
Sofia Ilveskoski  2002    188  48.00        1:40.78   
  Uinti Tampere                   
                     
Sanna Peltonen  2002    187  50.63        1:40.82   
  Uinti Tampere                   
                     
Johanna Finnberg  2003    169  48.07        1:44.34   
  Uinti Tampere                   
                     
Emmi Tamminiemi  2002    159  53.59        1:46.46   
  Uinti Tampere                   
                     
10  Soile Auvinen  2002    156  50.63        1:47.15   
  Uinti Tampere                   
                     
11  Jemina Knuutila  2002    142  49.37        1:50.45   
  Uinti Tampere                   
                     
12  Saara Urhemaa  2003    102  59.53        2:03.23   
  Uinti Tampere                   
                     
13  Liisa Siikala  2003    94  1:00.18        2:06.70   
  Uinti Tampere                   
                     
Kiia Kinnunen  2003              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti PU / SU / RU / VU               
                     
 
Laji 10, 100m SKU N, T-15,13,11,9, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Viivi Jokiniemi  2001    248  42.78        1:31.87   
  Uinti Tampere                   
                     
Janette Myllymäki  2000    242  44.23        1:32.63   
  Uinti Tampere                   
                     
Ulla Ylinen  2000    236  45.80        1:33.37   
  Uinti Tampere                   
                     
Aurora Hirvonen  2000    175  51.06        1:43.11   
  Uinti Tampere                   
                     
Emilia Majuri  2001              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti PU / SU / RU / VU               
                     
Rebekka Pylväs  2000              DSQ   
  Uinti Tampere                   
  SW 9.3 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti PU / SU / RU / VU               
                     
 
Laji 10, 100m SKU N, T-15,13,11,9, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura                   











 
Daniela Tiihonen  1999    267  43.62        1:29.63   
  Uinti Tampere                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  26 lokakuu 2013 
Lisenssinhaltija: Uinti Tampere  Tulostusaika  16:24